راهنمای خرید

راهنمای خرید از استیل رخ

در استیل رخ ما کلیه ارتباطات و فرآیندهای کاری را متناسب با نیازهای مشتری و بازار و با هدف تسهیل و تسریع چرخه خرید تنظیم و بهینه‌سازی کرده‌ایم. از آنجا‌ که بخش عمده‌ای از مشتریان بازار استیل را شرکت‌ها و بنگاه‌های تولیدی تشکیل می‌دهند ، استیل رخ همواره تلاش دارد تا روند فروش را متناسب با پروسه‌های رایج در خرید و تأمین این بنگاه‌ها سازگار سازد. وب‌سایت استیل رخ بگونه‌ای طراحی شده که به شما امکان می‌دهد مراحل استعلام قیمت و ثبت سفارش را براحتی پیش ببرید. همچنین مشتریانی که روش سفارش تلفنی را ترجیح می دهند، می‌توانند با یک اشاره به تیم کارشناسان فروش استیل رخ متصل شوند و از ابتدا با اعلام صورت درخواستی مراحل ثبت سفارش و خرید را بصورت تلفنی پیگیری نمایند. بطور کلی مراحل خرید در این مجموعه شامل موارد زیر است.

ثبت سفارش

ثبت سفارش به دو روش آنلاین و تلفنی میسر شده است. با مراجعه به وب سایت steelrokh.com در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با لمس شماره تلفن دپارتمان فروش (02167265) به کارشناسان این دپارتمان متصل شوید. تیمی متشکل از کارشناسان متخصص که با اشراف کامل نسبت بازار مقاطع و اتصالات استیل و کاربردهای آنها شما را در تصمیم گیری و انتخاب صورت کالا راهنمایی کرده و سفارش شما را بلافاصله ثبت می‌نمایند. در صورت مشخص بودن اقلام مورد نیاز، می‌توانید با جستجو در صفحات محصولات، کالای مورد نظر خود را یافته و به سبد خرید اصافه نمایید. با استفاده از ابزارهای جستجو و فیلتر مشخصات محصول، به سرعت می‌توانید اقلام مورد نظر را یافته و ثبت سفارش نمایید. در بخش محصولات سعی شده تا اطلاعات کاملی در اختیار مشتریان قرار گیرد تا در انتخاب گزینه مناسب به مشکل بر نخورند.

صدور پیش فاکتور

بلافاصله پس از ثبت سفارش تلفنی کارشناسان ما ضمن بررسی موجودی اقلام، پیش فاکتور را تنظیم و برای شما ارسال می‌نمایند. پس از بررسی و تأیید پیش فاکتور توسط مشتری، مراحل بعدی خرید پیگری می‌شوند. خصوصاً در مورد مشتریان شرکتی که فرآیند خرید شامل تجمیع و مقایسه استعلام‌های قیمت و تأیید توسط مدیران مربوطه می‌باشد، استیل رخ با عنایت به فرآیندهای داخلی شرکت شما مستندات پیش فاکتور را در اسرع وقت تنظیم و از کانال‌های مورد نظر ارسال می‌نمایند.

پرداخت

پس از تأیید پیش فاکتور، پرداخت مبلغ مطابق با شرایط مورد توافق توسط مشتری صورت می‌گیرد. روش پرداخت متناسب با حجم خرید و سوابق مشتری بصورت نقدی یا اعتباری قابل انجام است. پس از رویت مستندات پرداخت توسط بخش مالی، حواله انبار صادر شده و به مشتری ارائه می‌گردد. با در دست داشتن حواله انبار شما می‌توانید برای دریافت محموله از استیل رخ اقدام نمایید.

تحویل بار

تحویل بار به دو صورت امکان پذیر است. شما می توانید با مراجعه به انبار محموله را بارگیری نمایید یا در صورت تمایل از خدمات حمل و لجستیک استیل رخ استفاده نمایید. در هر دو صورت لازم است نماینده خریدار برای تایید کمی و کیفی اقلام، در هنگام بارگیری در محل انبار حضور داشته باشد. قبل از خروج محموله از انبار وزن نهایی محموله با باسکول محاسبه و در فاکتور نهایی درج می‌شود. پس از بررسی و تأیید عدم مغایرت، نماینده خریدار محموله را بهمراه فاکتور خرید از استیل رخ تحویل می‌گیرد.
در تمامی مراحل، از سفارش تا تحویل، پشتیبان شما هستیم