درباره ما

درباره استیل رخ

شرکت گام استیل صنعت قشم با نام تجاری استیل رخ، کار خود را از سال 1386 در زمینه بازرگانی لوله و پروفیل فولاد ضد زنگ (استنلس استیل) آغاز نمود و طی مدت کوتاهی جایگاه خود را بعنوان یکی از بازیگران اصلی بازار استیل تثبیت نمود. به تدریج با توسعه بازار ارائه خدمات تخصصی نظیر برش، جوشکاری و فرمینگ در دستور کار قرار گرفت و با تجهیز مجموعه به دستگاه‌های پیشرفته برش لیزر، جوش و پرداخت، استیل رخ به بنگاهی تمام عیار در تأمین کلیه نیازهای بازار استیل بدل شد.

استنلس استیل فلزی پر کاربرد در صنایع مختلف می‌باشد و استیل رخ با عنایت به حساسیت و اهمیت کیفیت مواد اولیه در توفیق و توسعه صنایع کشور، تعهد به بهبود و تدام در کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است. صداقت و راستی رکن اساسی در فرهنگ سازمانی استیل رخ می‌باشد و به باور ما پایبندی به این اصل، کوتاه‌ترین مسیر در تحقق منافع متقابل و کسب جایگاه برتر در بازار است. بر همین اساس استیل رخ امروز به شریکی مورد اعتماد برای طیف گسترده‌ای از بنگاه‌های تولیدی و صنعتی در حوزه‌های مختلف تبدیل شده است.

تمرکز بر حوزه استیل یا فولاد ضد زنگ ما را قادر ساخته تا منابع قابل توجهی را به بهبود مستمر خدمات، یادگیری، ارتقای دانش فنی و توسعه شبکه همکاری در داخل و خارج کشور اختصاص دهیم و بعنوان مرجعی تخصصی و قابل اعتماد به بازیگران بزرگ بازار آهن و فولاد در تأمین مقاطع و محصولات استنلس استیل خدمات ارائه دهیم.

استیل رخ در چند سال اخیر، دامنه فعالیت خود را از بازرگانی، تأمین و خدمات تخصصی فلزی فراتر برده و با جلب همکاری طراحان و صنعتگران، در چندین رشته تخصصی اقدام به تولید محصولات استیل برای مصرف کننده نهایی نموده است. این فعالیت ها درک عمیقی از نیازهای بازار و پتانسیل‌های نفوذ متریال استیل در کالاها و نیازهای روزمره ایجاد نموده و ما را قادر ساخته در خط مقدم توسعه بازار استیل ایران پیشرو باشیم.

هدف استیل رخ توسعه همه جانبه توان خود در زمینه‌های تخصصی مربوط به فولاد ضد زنگ می‌باشد و این هدف از طریق ارتباط نزدیک با صنایع مصرف کننده، همکاری با فعالان بازار، اختصاص منابع در توسعه و به‌روز رسانی دانش فنی، مدیریت زنجیره تأمین و لجستیک محقق می‌گردد. فولاد ضد زنگ در مقایسه با آلیاژهای معمولی فولادی، بهای بالاتری دارد اما در عوض با دوام بیشتر و نیاز کمتر به نگهداری، موجب کاهش هزینه‌ها در بلند مدت خواهد شد. لذا رواج مصرف استیل در حوزه‌های مختلف خود گواه بر انتخاب رویکرد آینده نگری و منافع بلند مدت درمقابل نگاه کوتاه مدت است. لذا استیل رخ بنا دارد تا با ترویج و ارتقای مصرف فولاد ضد زنگ و توسعه حجم مطلوبی از تقاضا در بازار، زمینه تشویق سرمایه گذاری در بومی سازی و فعالیت‌های صنعتی در این زمینه ارزشمند و رو به رشد را فرآهم سازد.

فولاد و یا شکل پیشرفته‌تر آن استنلس استیل، ستون فقرات تمدن مدرن است و پایه‌های صنعتی یک کشور بر آن استوار است. ما در استیل رخ امیدواریم با تلاش در ارتقای دانش فنی، نوآوری، تأمین پایدار و با توانمند سازی صنایع  و زیرساخت‌های کشور، سهمی هرچند کوچک در برداشتن گامی بزرگ در مسیر پیشرفت ملت سرافراز ایران ایفا نماییم.

ما برای صنعتگران و کارآفرینان عرصه تولید و عمران که با فعالیت خود ضمن تقویت زیرساخت‌ها و ایجاد ارزش افزوده، زمینه معاش و ارتزاق هزاران خانواده را فرآهم می‌نمایند بالاترین جایگاه را قائل هستیم. کارشناسان خبره ما در دفتر مرکزی همواره آماده مشاوره و همچنین ارایه محصولات و خدمات روزآمد حوزه استیل به شما عزیزان می‌باشند.

دانلود کاتالوگ اطلاعات کلیدی استیل