درباره ما

درباره استیل رخ

مجموعه استیل رخ از سال 1386 کار خود را در زمینه بازرگانی لوله و پروفیل استنلس استیل آغاز نمود و در آن دوره به یکی از وارد کنندگان مطرح لوله و پروفیل در بازار استیل تبدیل شد. به تدریج و با توجه به نیاز بازار، خدمات تخصصی در همین زمینه را نیز در دستور کار خود قرار داد. با تجهیز مجموعه به چند دستگاه پیشرفته برش لیزر و خدمات تخصصی و با کیفیت جوش و پرداخت، علاوه بر بازرگانی و فروش مواد اولیه به شرکتی خوش‌نام در زمینه خدمات استیل تبدیل شد.

از جمله آرمان‌های ما ارائه کیفیت تثبیت شده و پایدار، تحویل به موقع محصولات و خدمات برای ارتقاء اعتبار مجموعه نزد مشتریان است. به محیط زیست و ارتقای ایمنی و سلامت در کنار حمایت از کارآفرینی توجه داریم. ارزشهای انسانی و اخلاقی در کنار توجه به شرایط بازار مورد نظرمان است. همچنین تعالی و بهبود مستمر، یادگیری، نوآوری، مشارکت سازمانی، مشتری مداری، تکریم همکاران و ذینفعان الگوی کار ما در این مجموعه است.

در همین راستا استیل رخ  با ارتباط و همکاری بیشتر با طراحان و صنعتگران و همچنین  شناسایی نیازهای تخصصی بازار در چند سال گذشته، در چندین رشته تخصصی به تولید محصول پرداخته‌ و در حال حاضردر کنار امور بازرگانی و فروش تخصصی مصنوعات استینلس استیل، انواع خدمات تخصصی صنایع فلزی را نیز ارائه و همچنین به تولید محصولات با کیفیتی در چند رشته مختلف مشغول به کار می‌باشد، که حاصل تمام این فعالیت‌ها ایجاد بانک اطلاعاتی گسترده‌ای در ارتباط با تمامی موضوعات مرتبط با استینلس استیل است که بواسطه کارشناسان این مجموعه جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به شما عزیزان به کار گرفته می‌شود.

هدف مجموعه استیل رخ بکارگیری تمامی توان خود برای جمع آوری و به روز رسانی اطلاعات فنی، لجستیک و عملیاتی در همه موضوعات مرتبط با استینلس استیل می‌باشد و امیدواریم که بتوانیم با اشتراک گذاری این اطلاعات و ارتباط دادن فعالان و مشتریان این حوزه مزیت‌های استفاده از استینلس استیل را بصورت هر چه بیشتر در کشور شناسانده و استفاده از  این نوع از فولاد را فراگیر کنیم.

کارشناسان خبره ما در دفتر مرکزی همواره آماده مشاوره و همچنین ارایه محصولات و خدمات روزآمد استیل به شما عزیزان می‌باشند.

دانلود کاتالوگ اطلاعات کلیدی استیل

خدمات ما

گالری تصاویر