همکاری با تأمین کنندگان

اصالت استیل رسالت ماست؛ استیل رخ با عنایت به رشد روز افزون مصرف مقاطع و اتصالات استنلس استیل در بنگاه‌های تولیدی و زیرساخت‌های صنعتی کشور، تمرکز خود را بر این رده از محصولات معطوف کرده است. تأمین پایدار اقلام استیل مورد نیاز صنایع مختلف نیز بعنوان مأموریت اصلی استیل رخ تعیین شده و تشکیل شبکه‌ای گسترده و توانا از تأمین کنندگان را گامی ضروری در راستای این مأموریت می‌دانیم.

با توجه به تنوع و گستردگی انواع ورق، مقاطع و اتصالات استنلس استیل و وارداتی بودن بخش عمده‌ای از آنها، حصول اطمینان از جریانی مداوم از ورود این محصولات به دست مصرف‌کنندگان مستلزم همکاری و تعاون بازیگران متعدد در تمام عرصه‌های این بازار است. بازیگرانی که در سمت تامین، شامل وارد کنندگان، توزیع کنندگان و تولید کنندگان اقلام استیل می‌باشند و از سوی دیگر شامل بازار بزرگی از مصرف‌کنندگان و واحدهای تولیدی و صنعتی بزرگ و کوچک کشور هستند. استیل رخ با توسعه کانال‌های ارتباطی با مشتریان هدف و بازار خود و با ایجاد بسترهای بازاریابی قدرتمند، قصد دارد ساز و کار مشارکت در فروش با تضمین منافع مشترک و زمینه همکاری بیشتر با تأمین کنندگان را توسعه دهد.

استیل رخ با قریب به دو دهه فعالیت متمرکز در بازار استیل و دسترسی به شبکه وسیعی از مشتریان و بنگاه‌های مصرف کننده استیل، با حضوری قدرتمند در عرصه آنلاین دامنه بازاریابی را به وسعت ایران گسترش داده است. از این رو با دسترسی به حجم قابل توجهی از تقاضا آمادگی داریم تا از همکاری و مساعدت تأمین کنندگان این حوزه بیش از پیش یاری بگیریم. پاسخ گویی به تقاضای روز افزون بازار، با تسریع روند فروش و کوتاه نمودن زمان چرخه تامین کالا به ارتباطی مستحکم و پایدار با تأمین کنندگان نیاز دارد. از طرف دیگر ایجاد جریان دائمی و پایدار کالا با حداقل خواب سرمایه نزد تامین کنندگان نیازمند دسترسی مطمئن به بازار مصرف است.

استیل رخ با تمرکز به حوزه تخصصی استیل چشم انداز توسعه همه جانبه و کسب جایگاه برتر در بازار را پیگیری می‌کند و تجسم این چشم انداز را در گرو توسعه روابط و همکاری با بازیگران بازار خصوصاً تأمین کنندگان این بخش می‌داند. امید است با عنایت به منافع مشترک و حسن نیت متقابل زمینه تجمیع توان تأمین و توفیق در بازار فرآهم آید. در صورت تمایل به همکاری، لطفاً اطلاعات خود در فرم زیر ثبت نمایید تا جهت مذاکرات بعدی و روند همکاری با شما تماس بگیریم.